Kontakti županijskih povjerenstava

ŽUPANIJSKA POVJERENSTVA

BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Goran Povh, dr. med.
kontakt:goran.povh@yahoo.com

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
predsjednik: prim. Ninoslav Leko, dr. med.
kontakt: ninoslavleko1@gmail.com

DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
predsjednik: prim. mr. Srećko Ljubičić, dr. med.
kontakt: sreckol@bolnica-du.hr

GRAD ZAGREB
predsjednik: dr. sc. Mislav Čavka, dr. med.
kontakt: hlk@hlk.hr

ISTARSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Marino Derossi, dr. med.
kontakt: marino.derossi@pu.t-com.hr

KARLOVAČKA ŽUPANIJA
predsjednik: Petar Mišković, dr. med.
kontakt: hlk.karlovac@outlook.com

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
predsjednik: Dubravko Mišić, dr. med.
kontakt: dubravkomisic@gmail.com

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
predsjednica: dr. sc. Sanja Kovačić, dr. med.
kontakt: sanja.kovacic2@gmail.com

LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
predsjednica: Mirjana Vrkljan Radošević, dr. med.
kontakt: mirjana.vrkljan-radosevic@gs.t-com.hr

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
predsjednik: prim. dr. sc. Ivan Žokalj, dr. med.
kontakt: ivan.zokalj@ck.ht.hr

OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Vedran Zubčić, dr. med.
kontakt: osjecko-baranjska@hlk.hr

POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
predsjednik: doc. prim. dr. sc. Goran Šantak, dr. med.
kontakt: pozesko-slavonska@hlk.hr

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
predsjednik: doc. dr. sc. Alen Protić, dr. med.
kontakt: primorsko-goranska@hlk.hr

SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
predsjednica: Ivana Šmit, dr. med.
kontakt: i.smit666@gmail.com

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
predsjednik: doc. dr. sc. Krešimir Dolić, dr. med.
kontakt: splitsko-dalmatinska@hlk.hr

ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Nino Brajković, dr. med.
kontakt: nino.brajkovic@si.t-com.hr

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
predsjednik: dr. sc. Goran Benko, dr. med.
kontakt: goran.benko@gmail.com

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
predsjednica: Željka Perić Sekulić, dr. med.
kontakt: zeljka.peric@email.t-com.hr

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Domagoj Marinić, dr. med.
kontakt: domagoj.marinic2@vu.t-com.hr

ZADARSKA ŽUPANIJA
predsjednik: Tomislav Dominis, dr. med.
kontakt: tdominis@gmail.com

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
predsjednica: Ines Balint, dr. med.
kontakt: ines.balint@zg.t-com.hr

POVJERENSTVO HZZO-a
predsjednik: Josip Silovski, dr. med.
kontakt: josip.silovski@hzzo.hr

POVJERENSTVO MORH-a
predsjednik: general Boris Zdilar, dr. med.
kontakt: bzdilar@gmail.com

vrh stranice