Siječanj 2021.

Atopijski dermatitis
Modra Jagoda d.o.o.
Zagreb, 1.1. - 31.3.2021.
Mediately Support, mob: 0038630710976, e-mail: support@mediately.co

Trajna medicinska izobrazba Poliklinike Bagatin, Zagreb Noviteti u korekciji trbušne stjenke: Abdominoplastika s vodoravnom eliptičnom plikacijom trbušne stjenke
Poliklinika Bagatin, Estetska kirurgija, Fakultet za dentalnu medicinu i zdavstvo Osijek
Zagreb, 13.01.2021.
Lidija Sukser, tel/mob: 014648120/098318317, e-mail: katarina.sakic@bagatin.hr

Bol u svakodnevnoj liječničkoj praksi
Berlin-Chemie Menarini Hrvatska d.o.o.
Zagreb, 13.1. - 13.2.2021.
Ivona Vukusic, mob: 0995379936, e-mail: ivukusic@berlin-chemie.com

Trajna medicinska izobrazba Poliklinike Bagatin, Zagreb Noviteti u korekciji trbušne stjenke: Abdominoplastika s vodoravnom eliptičnom plikacijom trbušne stjenke
Poliklinika Bagatin, Estetska kirurgija, Fakultet za dentalnu medicinu i zdavstvo Osijek
Zagreb, 13.01.2021.
Lidija Sukser, tel/mob: 014648120/098318317, e-mail: katarina.sakic@bagatin.hr

R-MAPP drugi edukacijski modul virtualne klinike
Abbott Laboratories d.o.o.
Rijeka, 15.1.2021.
Katarina Despot, mob: 0912333083, e-mail: katarina.despot@abbott.com

Snažna patronažna - komunikacijski trening u području promicanja zdravlja i prevencije bolesti
Nastavni zavod za javno zdravstvo " dr. Andrija Štampar"
Donja Stubica, 20.1.-22.1.2021.
Karmen Arnaut, mob: 0919252091, e-mail: karmen.arnaut@stampar.hr

Kralješnica A la carte virtual
Forum ortopeda i traumatologa Hrvatske FORTH
Zagreb, 21.1.2021.
Robert Kolundžić, mob: 098382519, e-mail: robert.kolundzic@zg.t-com.hr

Fertilizacijski potencijal i kako na njega utjecati
Intel Net j.d.o.o.
Zagreb, 21.1.2021.
Josipa Mazalin Protulipac, mob: 0919098890, e-mail: josipa.mazalin.protulipac@intelpharm.hr

Primjena simetikona kod dijagnostičkih pretraga u KBC Split , Primjena otilonijevog bromida u liječenju pacijenata s IBS-om
Berlin-Chemie Menarini Hrvatska d.o.o.
Split, 21.1. - 22.2.2021.
Maja Perković Pajk, mob: 0994909483, e-mail: mperkovicpajk@berlin-chemie.com

Supervizija I Četverogodišnja edukacija iz Gestalt psihoterapije
Gestalt centar HOMA
Zagreb, 22.1. - 24.1.2021.
Jasenka Pregrad, tel/mob: 014683278/0915251560, e-mail: jasenka.pregrad@gmail.com
980,00kn +PDV

Kuk 0-100 A la carte virtual
Forum ortopeda i traumatologa Hrvatske FORTH
Zagreb, 23.1.2021.
Robert Kolundžić, mob: 098382519, e-mail: robert.kolundzic@zg.t-com.hr

Trulicity - što nam donose nove mogućnosti
Eli Lilly (Suisse) S.A. Predstavništvo u RH
Zagreb, 26.1.2021.
Mario Dvorski, tel: 012350999, e-mail: mario_dvorski@lilly.com

28. Savjetovanje o perinatalnom mortalitetu Hrvatske
HD za perinatalnu medicinu HLZ-a
Zagreb, 28.01.2021.
prof. dr. sc. Boris Filipović-Grčić, mob: 0981759087, e-mail: borisfilipovicgrcic@gmail.com


vrh stranice