Srpanj 2020.



Respiratorni bolesnik s KV komorbiditetom
SANDOZ d.o.o.
webinar, 7.7.2020.
Karla Stanko, tel: 012353111, e-mail: karla.stanko@sandoz.com

"Sva lica beta bolatora"
SANDOZ d.o.o.
webinar, 7.7.2020.
Hana Varljen, tel: 012353111, e-mail: hana.varljen@sandoz.com

1. SERVIEROVA e-Radionica iz hipertenzije - Slavonija

Servier Pharma d.o.o.
webinar
on-line, 7.7. - 21.7.2020.
Ivana Fabić Ojdanić, mob: 0916551524, e-mail: ivana.fabic-ojdanic@servier.com

Strah od nevidljivog
Dom zdravlja Zagreb Zapad
Zagreb, 7.7.2020.
Danijela Kutija Leskovšek, mob: 0915252653, e-mail: dkutija@yahoo.com

Iskustva i izazovi primjene denosumaba u COVID 19 vremenu

Amgen d.o.o.
Osijek, 7.7.2020.
Bernard Birtić, mob: 0914550038, e-mail: bbirtic@gmail.com

Pacijent s gastroenterološkim problemima kod LOM-a
SANDOZ d.o.o.
webinar, 8.7.2020.
Mirela Gudelj, tel: 012353111, e-mail: mirela.gudelj@sandoz.com

2. SERVIEROVA e-Radionica iz hipertenzije - Slavonija

Servier Pharma d.o.o.
webinar
on-line, 8.7. - 22.7.2020.
Ivana Fabić Ojdanić, mob: 0916551524, e-mail: ivana.fabic-ojdanic@servier.com

Liječenje hipertenzije u OHBP-u
SANDOZ d.o.o.
webinar, 8.7.2020.
Josip Perkov, tel: 012353111, e-mail: josip.perkov@sandoz.com

Tečaj interpretacije EKG-a u dječjoj dobi
Nastavni zavod za javno zdravstvo PGŽ
Rijeka, 8.7.2020.
Ines Lazarević Rukavina, mob: 0913366750, e-mail: ines.lazarevic@gmail.com

CARe edukacija
Udruga za zaštitu prava psihjatrijskih pacijenata i unaprijeđenja mentalnog zdravlja i kvalitete života Lukjernica
Dubrovnik, 8.7. - 9.7.2020.
Katica Bendeviš, mob: 0958893228, e-mail: katica.bendevis@gmail.com

"Svaki stres ima svoju priču"
SANDOZ d.o.o.
webinar
on-line, 9.7.2020.
Ivana Šimunović, tel: 012353111, e-mail: ivana.simunovic@sandoz.com

Gastroprotekcija i eradikacija

SANDOZ d.o.o.
webinar, 9.7.2020.
Tihomir Žugec, tel: 012353111, e-mail: tihomir.zugec@sandoz.com

Sva lica beta blokatora
SANDOZ d.o.o.
webinar, 9.7.2020.
Dženita Šola, tel: 012353111, e-mail: dzenita.sola@sandoz.com

Novosti u liječenju kronične venske bolesti
Servier pharma d.o.o.
Pula, 9.7.2020.
Ana Ljubas Žic, mob: 0992751736, e-mail: ana.ljubas-zic@servier.com

"Prolazi li ljubaz isključivo kroz želudac"
SANDOZ d.o.o.
webinar, 9.7.2020.
Josip Barilar, tel: 012353111, e-mail: josip.barilar@sandoz.com

Valsartani i kombinacije u liječenju hipertoničara

SANDOZ d.o.o.
webinar, 9.7.2020.
Sandra Milin, tel: 012353111, e-mail: sandra.milin@sandoz.com

Predavanja u Domu zdravlja Umag
Belupo d.d.
Umag, 10.7.2020.
Franjo Marković, tel: 0989837083, e-mail: franjo.markovic@belupo.hr

Dijetoterapijski pristup u liječenju šećerne bolesti
Dom zdravlja Primorsko-goranske županije
Rijeka, 10.7.2020.
Alenka Brozina, tel: 051327/123, e-mail: alenka.brozina@gmail.com

Specijalizirane edukacije u sklopu Euprojekta "Jačanje kapaciteta stručnjaka koji pružaju psihosocijalnu skrb za hrvatske branitelje i stradalnike Domovinskog rata - Faza 1"
Ministarstvo hrvatskih branitelja
Zagreb, 11.7. - 13.7.2020.
Stjepan Mileković, tel: 01 2308 606, e-mail: stjepan.milekovic@branitelji.hr

"Liječenje boli - različite specijalnosti, isti zadatak"
SANDOZ d.o.o.
webinar
on-line, 14.7.2020.
Tamara Žic, tel: 012353111, e-mail: tamara.zic@sandoz.com

Liječenje boli - kada koji NSAIL?
SANDOZ d.o.o.
webinar, 14.7.2020.
Marija Mihajlovski, tel: 012353111, e-mail: marija.mihajlovski@sandoz.com

"Liječenje gastroenterološkog pacijenta u ordinaciji obiteljske medicine"
SANDOZ d.o.o.
webinar, 14.7.2020.
Sandra Milin, tel: 012353111, e-mail: sandra.milin@sandoz.com

Gorke boljke modernog života
SANDOZ d.o.o.
webinar, 14.7.2020.
Karla Stanko, tel: 012353111, e-mail: karla.stanko@sandoz.com

Managing the burden of hospital acquired medical device related pressure ulcers
Molnlycke Health Care Adria d.o.o.

l.ead.me/bbYctr, 14.7.2020.
Matea Vlašić, mob: 0912888852, e-mail: matea.vlasic@molnlycke.com

Multidisciplinarni pristup liječenja gastroenterološkog pacijenta
SANDOZ d.o.o.
webinar, 15.7.2020.
Marina Matak, tel: 012353111, e-mail: marina.matak@sandoz.com

"Brojni aspekti fizijatrijskog pacijenta"
SANDOZ d.o.o.
webinar, 15.7.2020.
Josipa Lončar, tel: 012353111, e-mail: josipa.loncar@sandoz.com

Gastroenterološki pacijent u ordinaciji obiteljske medicine

SANDOZ d.o.o.
webinar, 15.7.2020.
Karlo Smiljan, tel: 012353111, e-mail: karlo.smiljan@sandoz.com

"Odabrane teme iz gastroenterologije"
SANDOZ d.o.o.
webinar 15.7.2020.
Ivan Antić, tel: 012353111, e-mail: ivan.antic@sandoz.com

"Brojni aspekti fizijatrijskog pacijenta"

SANDOZ d.o.o.
webinar, 15.7.2020.
Josipa Lončar, tel: 012353111, e-mail: josipa.loncar@sandoz.com

"Odabrane teme iz gastroenterologije"

SANDOZ d.o.o.
webinar
on-line, 16.07.2020.
Ivana Šimunović, tel: 012353111, e-mail: ivana.simunovic@sandoz.com

Odabrane teme iz gastroenterologije
SANDOZ d.o.o.
webinar, 16.7.2020.
Irena Gržentić, tel: 012353111, e-mail: irena.grzentic@sandoz.com

"Gastroprotekcija i astma"
SANDOZ d.o.o.
webinar, 16.7.2020.
Tihomir Žugec, tel: 012353111, e-mail: tihomir.zugec@sandoz.com

Predavanja u Domu zdravlja Rab
Belupo d.d.
Rab, 17.7.2020.
Franjo Marković, mob: 0989837083, e-mail: franjo.markovic@belupo.hr

"Liječenje boli - različite specijalnosti, isti zadatak"

SANDOZ d.o.o.
webinar, 17.7.2020.
Tamara Žic, tel: 012353111, e-mail: tamara.zic@sandoz.com

Edukacijske vježbe za doktore medicine i medicinske sestre-tehničare izvanbolničke HMS
Zavod za hitnu medicinu BPŽ
Slavonski Brod, 20. - 22.7.2020.
Branka Bardak, mob: 0953850001b, e-mail: ardakb18@gmail.com

MEĐUNARODNI FORUM O BOLI
Hrvatsko društvo za liječenje boli HZLZ-a
Poreč, 25. - 26.7.2020.
Andrea Mršo, tel: 031511502, e-mail: mrsoandrea385@gmail.com

"Giht-iskustva u liječenju febukostatom"
SANDOZ d.o.o.
webinar
on-line, 29.7.2020.
Ivana Šimunović, tel: 012353111, e-mail: ivana.simunovic@sandoz.com

vrh stranice