04.05.2017.
Nakon što je prošlog petka pacijent u alkoholiziranom stanju fizički
napao medicinske tehničare na Objedinjenom hitnom prijemu KBC-a Osijek, a
u utorak u požeškom Domu zdravlja pacijent fizički napao liječnicu,
reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i uputila otvoreno
pismo Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje i Ministarstvu
unutarnjih poslova.